Milí rodiče,

bez angličtiny dnes člověk jako by nebyl, proto jsme pro vás ve spolupráci s Jazykovou školou Hello připravili kroužky angličtiny pro děti pro školního roku 2021/2022.

Kroužek angličtiny s Cambridge je vhodný pro všechny děti, které chtějí:

• začít s angličtinou s jasným cílem,
  • nabýt základní jazykové dovednosti,
  • studovat anglický jazyk zábavným a hravým způsobem,
  • zlepšit svůj mluvený projev a výslovnost,
  • úspěšně složit zkoušku Cambridge z anglického jazyka a získat tak doklad o svých jazykových znalostech.

V kroužku angličtiny vašim dětem pomůžeme:

• porozumět psanému a mluvenému projevu a naučit se správné výslovnosti a četbě,
  • získat základní slovní zásobu v rámci dané úrovně,
  • naučit se gramatiku nutnou pro složení zkoušky,
  • porozumět poslechu,
  • zlepšit své konverzační schopnosti,
  • naučit se jazykově vyrovnat s řadou každodenních situací, které vyžadují použití angličtiny,
  • připravit se na úspěšné absolvování ústní i písemné části jazykové zkoušky Cambridge.

Do kroužku můžete své děti přihlásit na tyto termíny:

Angličtina pro 1.-3. třídu ZŠ

13,00-14,00

Od 1.10.2021

Přihláška

V případě zájmu jsou možné i další termíny a úrovně. Cena kurzu je 1970,- Kč za pololetí. Kroužky probíhají přímo u nás na škole po vyučování.

V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit na koordinátorku dětských jazykových kurzů, Lenku Folwarcznou,
na e-mailu folwarczna@hello.cz nebo telefonním čísle 731 655 899.