OZDRAVNÝ POBYT 2018

 
Informace rodičům k ŠvP   zde
 
Na uhrazení nákladů za pobyt a stravu žáků přispělo statutární město Ostrava částkou 96 000,- Kč a městský obvod Nová Bělá částkou 48 000,- Kč.
 
                                                                                      
Počasí Soláň - Slunečno.cz

Vzkazy dětem

Datum 26.04.2018
Vložil Štěpánek Kavala
Titulek Ozdravný pobyt

Ahoj Štěpánku, tak ještě tři noci a už pojedete domů. Moc už se na tebe těšíme. Tak užívej zbývající dny. Pusu posílá mamka, taťka a Aďa.

Datum 26.04.2018
Vložil pro Valinku
Titulek Pozdrav

Ahoj Valuško.Píšu než půjdu do práce,pak už by jsi asi spinkala.Užij si poslední dny a doufám,že se už trošku těšíš domů.My se na tebe už těšíme moc.Nikol má zítra celý den závody tak snad přibudou další medile.V so budou holky naposled bojovat bez tebe a doufají,že občas trénuješ,protože v Praze se musíte ukázat.Posílám pusinky pa mamča

Datum 26.04.2018
Vložil Dany Durgarian
Titulek Pozdrav 10

Ahoj Dany, dnes nám domů i babičce dorazily dopisy, udělaly nám velkou radost. Ellenka Ti pořád chodí do postele, je vidět, ze uz se Te nemůže dockat. Všichni Te moc zdravime a posíláme velkou pusu. Papa

Datum 26.04.2018
Vložil Barunka Koželuhová
Titulek Pozdrav od babičky

Ahoj Barunko, posíláme Ti s dědečkem Břetíkem krásný pozdrav. Na Ostravici všechno krásně kvete. Hrušně a jabloňky jsou úplně obsypány, to bude plodů. Zrovna jsme v Bělé a díváme se na fotky ze zpívání a na všechny předchozí. Už se těším až Tě uvidím ve skutečnosti . Babička Jiřina

Datum 26.04.2018
Vložil Nelinka Morávková
Titulek Nelinko ahoj

Určitě se máš moc a moc hezky, že ano.
Určitě si krásně užíváš s ostatními dětmi.
Určitě posloucháš paní učitelky.
Určitě jsi veselá a zdravá.
Máme tě rádi a srdečně tě pozdravujeme.
Babička Květa, babička Miluška a strejda Jirka


Datum 26.04.2018
Vložil Marek Michalík
Titulek Pozdrav

Ahoj Marku, tak už se Ti to krátí, ještě zítra a v sobotu jedeš domů :-) Užij si poslední den s kamarády. Už se na tebe moc těšíme. Měj se hezky Mamka a holky

Datum 26.04.2018
Vložil Domča Kavoňová
Titulek Pozdrav z domova

Ahoj Dominičko, tak už se ti to krátí a za chvilku budeš konečně doma. Určitě se těšíš až budete zase s Dani řádit, že? Užívej poslední dny čerstvého vzduchu a posíláme pusinky. Taťka, mamka, Dani, babička a pejsci

Datum 26.04.2018
Vložil Anička Kaločová
Titulek pozdrav

Ahoj Andulko,dneska dorazil dopis,no paráda jak ses konečně rozepsala:-)jsme moc rádi,že si to tam užíváš a že už se těšíš na další školu v přírodě,to je super.Fotečky parádní a rajská určitě taky,že??Užij si poslední dny,už se na tebe moc těšíme zlatenko naše,posíláme pusinky,mamka,tatka,Anežka a Majda

Datum 26.04.2018
Vložil Zuzanka Homoki
Titulek pozdrav z Nové Bělé

Ahoj Zuzi , tak dnes mi zase nepřišel žádný dopis , moc jsem se těšila ,no a zase nic. Asi pošta stávkuje nebo Zuzce se nechce psát . Prohlížela jsem si fotky jsi na nich spokojená a určitě už nemáš rýmu . Užívej si přírody a buď hodná a dávej na sebe pozor. Mám Tě ráda , posílám pusu babička Hana

Datum 26.04.2018
Vložil Míčkovi
Titulek Tomáš Míček

Ahoj Tomášku, tak jsme se doma nasmáli, když jsme viděli tvoje ztvárnění Iva Pešáka. Gratulujeme, to se Ti povedlo.
Už se na tebe moc těšíme.
Posíláme hubana. T+M+A+S

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode