OZDRAVNÝ POBYT 2018

 
Informace rodičům k ŠvP   zde
 
Na uhrazení nákladů za pobyt a stravu žáků přispělo statutární město Ostrava částkou 96 000,- Kč a městský obvod Nová Bělá částkou 48 000,- Kč.
 
                                                                                      
Počasí Soláň - Slunečno.cz

Vzkazy dětem

Datum 21.04.2018
Vložil Maminka Ťáňa
Titulek Pozdrav

Ahoj maminko. Moc se těším až přijedeš. A doma je to v pohodě a těším se až půjdu třeba k tobě do školy. A ahoj maminko. Karolínka a Kuba.

Datum 21.04.2018
Vložil Domča Kavoňová
Titulek Karviňáci

Ahoj Domulko. Počasí máte krásné, tak si to tam určitě pořádně užíváš. Myslíme na Tebe a těšíme se až nám povykládáš zážitky :-). Měj se krásně a přejeme Vám všem jen krásné slunečné počasí. Papapa teta Eva, strejda Ladík a Adámek

Datum 21.04.2018
Vložil Kačka Holaňová
Titulek Pozdrav

Ahoj Kačko,
Jak se tam máš? Konečně vám taky svítí sluníčko. To vám dneska na ten výlet vyšlo. Snad tě nebudou moc bolet nožičky.Všichni doma tě pozdravujeme a těšíme se na tebe.
Tvoje rodinka a Robinek

Datum 21.04.2018
Vložil Dany Durgarian
Titulek Pozdrav 5

Ahoj Dany, moc Te zdravíme z vycházky, všechno krásně kvete a myslíme na Tebe, co asi dnes děláte. Určitě jste vyrazili na nějaký hezký výlet a užili jste si sluníčka. Včerejší básničky se Vám všem moc povedly a těšíme se na další zpravy o tom, co děláte. Vzpomínáme na Tebe a všichni moc zdravíme. Mej se pekne a posíláme velkou pusu. Papa

Datum 21.04.2018
Vložil KÁJA ŠNAJDROVÁ
Titulek POZDRAV

Ahoj Karolínko,moc Tě všichni zdravíme!Romča mooc děkuje za psaní,měla velkou radost.Dnes venku fouká silný vítr ale je nádherně,tak stravím celý den na zahradě.Už všechno krásně kvete.Užívej si sluníčka a zábavy.Moc na Tebe myslím.Mamča+Š+A

Datum 21.04.2018
Vložil Anička Kaločová
Titulek V+L+T+M

Ahoj Aničko, posíláme velké pozdravení tobě a taky celé vaší výpravě :-). Určitě se tam máte báječně, počasí ideální na výlety a pořádné lumpárny, že? Dopis od tebe nám už přišel. Díky :-). V pondělí ti taky pošleme nějaké to psaní, třeba po dědovém holubovi :-), nééé... neboj poštou. Měj se krásně ...Vendy, Lukáš, Markét a Terka PS: vaše zahrádka už se rozrůstá. Vše co jste nasadili je již venku :-)

Datum 21.04.2018
Vložil Lukáš Klocek
Titulek pozdrav

Ahoj Luki, děkujeme za pohled a budeme se těšit na další. Užívej si sluníčka. Máme Tě moc rády a těšíme se na Tebe. Mamka, Verunka a Belinka

Datum 21.04.2018
Vložil Natálka Pačesová
Titulek od babi

Natálko...krásné sobotní ránko! Dneska bude krásný den...tak se usmívej jen! Moc na Tebe myslím,jsem sama,děda taky není doma,ale vůbec mi není smutno,přečtu si Tvůj dopis a je mi fajn...tak pa...dupko moje

Datum 20.04.2018
Vložil Terezka Ostradecká
Titulek Pozdrav

Ahoj Terezko zdraví tě babí a děda. Počasí máte krásné a výlet do zoo byl určitě moc pěkný. Tak se měj pá

Datum 20.04.2018
Vložil Zuzanka Homoki
Titulek Ahoj srdíčko

Ahoj Zuzanko moc Tě zdravím z domova , dnes tady byl Dominik s Kristýnkou a moc Tě pozdravují . Paní sousedka Tě také pozdravuje no a já Ti posílám velkou pusu a myslím stále na tebe mám Tě ráda babička Hana

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode