OZDRAVNÝ POBYT 2019

 

Ozdravného pobytu v termínu od 31. 3. do 13. 4. 2019 se zúčastnilo 34 žáků převážně 2. a 4. třídy. Pobyt se uskutečnil v Rodinném hotelu U Studánky, Horní Lomná 178, v malebné obci, která spolu s Dolní Lomnou tvoří jedno z nejdelších (13 km) a nejhezčích údolí v Beskydech. Celé katastrální území se nachází v Chráněné krajinné oblasti Beskydy, na katastru obce se nachází i několik maloplošných chráněných území s výskytem vzácných druhů rostlin a živočichů.

Jako doprovodný program ozdravného charakteru jsme chodili na vycházky do okolí, nejdále jsme byli na Slavičíně.

Příznivé klima v náručí lesů jistě přispělo k regeneraci respiračního ústrojí a posílení imunity dětského organismu.

Ozdravný pobyt žáků byl hrazen z účelového neinvestičního příspěvku z Fondu pro děti ohrožené znečištěním ovzduší z rozpočtu Statutárního města Ostrava a z dotace programu Ozdravné pobyty pro žáky 1. stupně základních škol z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

 
 
                                                                                      

Počasí Soláň - Slunečno.cz

Vzkazy dětem

Datum 12.04.2019
Vložil Fanda
Titulek Košárek

Ahoj Franti, moc díky za tvůj obsáhlý časosběrný dopis, moc jsi nás překvapil a potěšil. pa pa zítra m+t

Datum 12.04.2019
Vložil Kačence Holaňové
Titulek Pozdrav

Ahoj Kačenko, dneska přišel ten den, kdy jsem S Eliškou a ostatními deváťáky psali přijímačky. Letos v matematice tam byly dvě topovky. Ozubené kolečka a žetony. No a v češtině Gandalf a Momo challenge s Modrou velrybou. S Eliškou se už moooc těšíme na druhý pokus. Už se na tebe moc těšíme. Posíláme ti spotu pusinek a poslední krásné sny na pobytu. Papa Kačenko a doufáme, že sis to tam pořádně užila. Doma nám budeš vyprávět. Tvoje Simonka, Eliška a Vendulka.

Datum 12.04.2019
Vložil Terezka Spurná
Titulek Ahoj ahoj ahoj

Ahoj Terezko. Hurá, hurá, už je to tady...jede se domů! My se na tebe už moc těšíme. Sbal si všechny své věci pěkně do kufru a zítra ráno tradá domů. Tak hezkou poslední noc a zítra naviděnou :-) pac a pusu. Mamka, taťka, Ondra. Paa

Datum 12.04.2019
Vložil Páťa
Titulek Hořínek

Ahoj sluníčko naše. Dneska dorazil tvůj dopis, skoro se nevešel do schránky. Dája byl nadšený, už se tě nemůže dočkat. Nevěřil, že u tebe sněží, pořád to chodil kontrolovat z okna. Užívej si poslední den a večer si nechej zdát něco hezkého, třeba o rajské s kuličkami. Už na tebe cekaji. Pa máma.

Datum 12.04.2019
Vložil Terinka Lněníčková
Titulek Je nám smutnoo

Ahoj Terinko, dneska přišel tvůj smutný dopis . Taky je nám strašně smutno.Ještě jeden den ,tak vydržíme. Moc moc se na tebe všichni těšíme.Táta vzkazuje,že co slíbil je už pro tebe nachystáno. Papa zlatíčko naše Máma a táta.

Datum 12.04.2019
Vložil Baja Kiky Vlčkovy
Titulek Pozdrav

Děkujeme moc za dopis a krásné obrázky. Už se na vás moc těšíme a s námi i pejsek.
Paním učitelkám i vychovatekám děkujeme moc za trpělivost a čas strávený s vámi.
Vlčkovi

Datum 12.04.2019
Vložil Vojtíšek
Titulek pozdrav

Ahoj, Vojtíšku, už se Tě nemůžeme dočkat. Užij si poslední den a zítra cestu autobusem. Budeme na tebe čekat. Zdraví Tě Zuzanka, mamka, taťka a babička

Datum 12.04.2019
Vložil Jahřabáčovi
Titulek Adélce

Už se na tebe moc těšíme. ♥♥♥ Do kufru to musíš nacpat. :-p Nic jiného ti nezbývá. Na neděli uděláme svíčkovou a v pondělí zajdeme do cukrárny. Tak se máš na co těšit. :-)

Datum 12.04.2019
Vložil Matyášek Sládeček
Titulek Huraaa

Matyasku koukam ze se mi to neodeslalo cele.No kazdopadne se na tebe moooc tesime,nezapomen si zlati vse sbaliti,ale nemas sebou veci ktere nejdou nahradit,takze kdyz neco zapomenes nevadi.Udelame ti uvitaci vecirek.Moc posilame pusinek Maminka Tatinek Tobiasek

Datum 12.04.2019
Vložil Koželuhovic Bára a Vity
Titulek Hurááá domů

Naše milé děti, už se Vás nemůžeme dočkat ! Máme pro Vás malé překvapení, těště se. Posíláme pusenky na čumáčky. Zítra Vás od autobusu vyzvedne babička s dědou, oběd bude mňamka a to už budu doma. Tak čau zítra!!! Máma a táta.

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode