Nabídka kroužku NERF pro žáky naší školy,

který bude po domluvě se střediskem volného času probíhat ve sportovní hale v Nové Bělé.
Žáky si bude z budovy školy ze školní družiny odvádět trenér pan Mgr. Tomáš Robenek, který je opět přivede osobně do školy.
Děti můžete přihlašovat podle následujících pokynů pana trenéra.

Pro ukázku mohou děti využít první hodinu, která je zdarma.

Den a hodina konání: čtvrtek 13:15 -14:15
První lekce proběhne 12.10. 2023

Přihlášení poté probíhá na stránkách: http://www.svczabreh.cz/klientske-centrum

Kroužek je primárně zaměřený na hry s "Nerfkama" pro děti od 7 let. Děti se učí týmové spolupráci a posílení týmového ducha.

Hry jsou dynamické, a rychlé. Vlastní "Nerfka" není podmínkou, po domluvě je možnost zapůjčení.

Účastníci kroužku, musí mít: vhodnou obuv do tělocvičny, vlastní ochranné brýle (stačí obyčejné čiré pracovní, nebo ideální se žlutými skly s možnosti upnutí na gumku kolem hlavy)

Kroužek připravuje děti na hry v Nerf lize, kde se mohou dále přihlásit v rámci oblastního kola Ostravy.