Krásný den milí rodiče a děti,

ve středu 24.1. od 13:00 do 14:00 na Vaší škole v tělocvičně proběhne den otevřených dveří tanečního kroužku All for Dance.

Vaše dětičky se mohou zdarma podívat, jak takový kroužek vypadá, co na něm zažijí a zároveň si společně s námi zařádit, zahrát taneční hry a zatančit. Děti si s sebou mohou vzít klidně i mimoškolní kamarády a sourozence, kroužek je otevřený všem. Přijďte si s námi udělat radost, klidně i Vy rodiče.

Na lekci zdarma se můžete přihlásit na allfordance@seznam.cz nebo na čísle 775 950 924Dejte vždy vědět třídu a jméno dítěte.

Důležité je, aby děti, které se budou účastnit dne otevřených dveří, měli od Vás rodičů podepsaný souhlas, že se akce mohou zúčastnit.

Kroužek poté bude vždy probíhat od 13:00 do 14:00 každou středu. Bude-li se Vám lekce líbit, přihlášku najdete na www.allfordance.cz.

Máte otázku? Kdykoliv zavolejte na 775 950 924.

Těšíme se na Vás. za tým All for Dance, Jana Velkoborská a lektorka Gabča