OZDRAVNÝ POBYT 2019

Ozdravného pobytu v termínu od 31. 3. do 13. 4. 2019 se zúčastnilo 34 žáků převážně 2. a 4. třídy. Pobyt se uskutečnil v Rodinném hotelu U Studánky, Horní Lomná 178, v malebné obci, která spolu s Dolní Lomnou tvoří jedno z nejdelších (13 km) a nejhezčích údolí v Beskydech. Celé katastrální území se nachází v Chráněné krajinné oblasti Beskydy, na katastru obce se nachází i několik maloplošných chráněných území s výskytem vzácných druhů rostlin a živočichů.

Jako doprovodný program ozdravného charakteru jsme chodili na vycházky do okolí, nejdále jsme byli na Slavičíně.

Příznivé klima v náručí lesů jistě přispělo k regeneraci respiračního ústrojí a posílení imunity dětského organismu.

Ozdravný pobyt žáků byl hrazen z účelového neinvestičního příspěvku z Fondu pro děti ohrožené znečištěním ovzduší z rozpočtu Statutárního města Ostrava a z dotace programu Ozdravné pobyty pro žáky 1. stupně základních škol z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

Počasí Soláň - Slunečno.cz

Vzkazy dětem

Vložil babča
Titulek Aninka Hepová

Chachacha , směju se včerejším vzkazům , co jsi dostala !!! Za pár dní se všichni sejdeme , ty a i ty dvě šesťačky . Už slyším , jak budete všechny tři mudrovat a vyprávět své zážitky . Doma není nic nového , akorát je pořádná zima . Dobře se oblékej !!! Děkuji za dopis . Pusu posílá babička Janička .

Vložil Kačenka Kokešová
Titulek Pozdrav

Ahoj Kačnko, píšu vzkaz tady, protože by Ti dopis už nepřišel,.Za dva dny jste už doma!!Dnes nám přišel Tvůj dopis s překvapením!!Mooooc Ti za něho děkujeme!!Strejdovi to udělalo velkou radost, protože takovou známku ještě nemá!!A moc Ti za ni děkuje!!Jsme moc rádi, že se tam líbí a už se těšíme, až nám vše povíš!!!Měj se krásně a pozdravuj všechny. Pá teta Gabka, strejda, Rišmond a Nesyna :-)

Vložil Tadeasek Strakos
Titulek Pozdrav

Ahoj Tadisku, 2dny a jsi doma...Moc se na tebe s taťkou těšíme. Ještě si to užij a pořádně se oblikej. Posíláme obří pusu :))

Vložil Josef Rada
Titulek Pozdrav z Ostravy

Ahoj Pepíku, už se ti to krátí a v sobotu máte přijet domů. Užij si ještě těch pár dnů a nezapadněte sněhem, má se ještě ochladit a sněžit. Zdraví tě babi Ali, Terča a Míša

Vložil Kristýnka Nováčková
Titulek Prosba

Čau Kristie, zdravím Tě a už teď se těším na naši nedělní oslavu, raději už od pátku nejez:-) Chci Tě požádat, Maty v té rychlosti zapomněl na boty, které po sobotním výletu dal sušit k paní učitelce, prosím vyzvedni mu je a přivez do Ostravy, jsou to botasky, nekotníkové, značky Quechua - Crossrock, barva khaki=hnědozelená. Moooc díky, odměna Tě nemine. Jo, kdybys ještě přivezla jeho kružítko a sprchový gel, byla by´s úplně nejlepší!!! Kiky, užij si poslední dny ve škole v přírodě a měj se hezky, teta Marťa

Vložil EMIČKA PAVELCOVÁ
Titulek :-*

Ahoj Emičko moje,
děkuji za super překvápko ve schránce!!! To jsem tedy koukala :-)
Dáreček a tlustá obálka :-* Ty jsi prostě NEJLEPŠÍ :-)
Aaaa pozor - včera Ti taky přišla domů obálka - budeš mít radost :-)
Těš se ;-)
Krásný čtvrtek přeji, pak už jen páteček a domůůů :-)
TĚŠÍM SE NA TEBE!!! :-* MOC MOC MOC!!!
Maminka

Vložil Emička Pavelcová
Titulek Ahooooj!

Paní učitelka píše, že stavíte minichýše! V lese mezi stromečky prý stavíte domečky. Snad nejhezčí bunkr máte, a pak se v něm schováváte. V naší schránce na krátko bylo další zvířátko. Přede, vrní, mňouká, roztomile kouká. Krásná malá kočička, co poslala Emička! Velkou radost my z ní máme, už jenom dny počítáme, rychle se to krátí, Emík se nám vrátí. Moc na tebe myslíme, a taky se těšíme až se vrátíš domů zpět a budeš nám vyprávět, co jsi všechno zažila když jsi tady nebyla. Táta & Bamby. :-)