13. den

Ani jedenáctikilometrová túra po valašských vrškách a dolinách některé jedince neudolala a ihned po šťastném návratu z výšlapu po trase Čarták - po červené Pod Kotlovou sedlo - po žluté dolů kopcom ke Karlovskému jezeru (draky jsme neviděli, škoda) - od Jezerného rozc. po zelené na Čarták pak tito ihned vyběhli na zelený trávník s fotbalovým míčem. Inu, mládí je mládí!

Energie z mnohých však poněkud rychle vyprchala po večeři, kdy bylo potřeba shromáždit všechny pokud možno své věci a tyto sbalit do zavazadel. Za vydatné pomoci dospěláků nakonec pocítili úspěch všichni, byli i tací, kteří balení zvládli naprosto sami!!, no, a o celkovém úspěchu této poslední pro všechny radostné aktivity se ostatně přesvědčíte sami doma.

Ke zdárnému průběhu celého pobytu nám napomáhali (a jsme jim za to velmi vděčni) vstřícní a vždy ochotní zaměstnanci hotelu Čarták, studentka VŠB oboru medicínský technik, která odsloužila noční služby a pomáhala nám s dětmi (teprve od jejího odjezdu minulý pátek si plně uvědomujeme, jaká pomoc to pro nás byla, teď se střídáme  my), a naši dva páťáci Danek a Kuba, kteří zde opravdu nebyli pouze na rekreaci.

Zítra se už vše dozvíte z úst svých nejmilejších!! Těší se na Vás.

Fotogalerie: 13. den

Fotogalerie: 13. den

Fotogalerie: 13. den

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode