11. den

Výletní den k nám byl opět velmi shovívavý a malé lázeňské městečko Teplice nad Bečvou nás uvítalo slunečným počasím, střízlivým množstvím lázeňských hostí a turistů a kupodivu ohleduplnými řidiči při dvojím přecházení značně frekventovaného hlavního průtahu.

Objednaná prohlídka Zbrašovských aragonitových jeskyní, nejteplejších v celé naší republice (14 st. C), probíhala důstojně díky příjemné a zkušené paní průvodkyni, dokonce jsme si vysloužili pochvalu za pozornost a projevený zájem při výkladech. Ani ti nejzvídavější nepocítili potřebu prozkoumávat nebezpečná plynná jezírka, a pokud ano, pak svou touhu zavčas potlačili, popř. jim strach nedovolil!

Posilněni svačinou jsme vyšlapali na protější kopec Hůrku, abychom na vlastní očiska uzřeli alespoň část druhé nejhlubší propasti na světě - Hranické propasti. Prvenství drží zatím Italové, jejich sonda už prý dosáhla dna. Ovšem naše nikoli, takže snad....?

Večer se děti vyřádily při diskotékovém reji. A na závěr tři vítězné dvojice v tanci s balónkem: Kája a Markétka, Elenka a Luki, Šimča a NIkča.

Fotogalerie: 11. den

Fotogalerie: 11. den

Fotogalerie: 11. den

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode