Závěrečná zpráva o průběhu tuzemského ozdravného pobytu

Ozdravný pobyt žáků se uskutečnil ve dnech 3. 4. – 16. 4. 2014. Objednanými autobusy se dopravili i s pedagogickým dozorem do oblasti Čeladná – Podolánky a ubytovali se v Hotelu Srdce Beskyd. V průběhu pobytu se formou výuky, her a výletů seznamovali s přírodou, kulturou a historií oblasti a chodili na zdravotní vycházky do blízkého okolí. Žáci se seznámili s přírodním prostředím i zásadami ochrany přírody, pobyt v horském lesnatém prostředí příznivě působil na jejich zdravotní stav, žáci si upevňovali pozitivní sociální vazby v kolektivu.

Přínosnou byla akce z hlediska zdravotního, vzdělávacího i sociálního.

Tento projekt byl podpořen Statutárním městem Ostrava z Fondu pro děti ohrožené znečištěním ovzduší částkou 270 000,- Kč.

Adresa HOTELU SRDCE BESKYD

Podolánky 461, ČELADNá 739 12
Jediný telefonický kontakt: 558 684 693

PŘIDÁNA SEKCE FOTOGALERIE

V této sekci Vás budeme informovat o dění na ozdravném pobytu v hotelu Srdce beskyd. Jeliož není na hotelu připojení k internetu, nebudou informace aktualizované denně.

Počasí Čeladná - Slunečno.cz

Vzkazy dětem

Datum 15.04.2014
Vložil Jaruš,babi,děda
Titulek Natka :-p

Ty naše Cácorko, moc se těšíme až dojedeš, 14x pac a pusa za každý den najednou a nebuď smutná, že už musíš domů. Babi není moc ráda, že jsi pláštěnku užila, upeče ti bábovku,koupí indiána a bambulka tě potrápí s matikou,čestinou a angličtinou. Už se moc těšíme. Papapaaa

Datum 15.04.2014
Vložil Gruškovi
Titulek Filimu

Ahoj Filousku, moc tě zdravíme a přejeme ti pěknou poslední noc. Nezapomeň, že zítra nemáš jíst žádné mléčné výrobky. Všechno si sbal, se všemi se pěkně rozluč a než se naděješ, budeš doma. Už se na tebe těšíme. Papa

Datum 15.04.2014
Vložil Hrnčárkovi
Titulek Honzíkovi

Ještě poslední večer a zítra už budeš zase s námi doma.Nemůžeme se už dočkat!!! Nic tam nenechej.Zítra ahoj.M+T+H+B+R

Datum 15.04.2014
Vložil prababi Zdena
Titulek Radimek Giža

Milý Radimku, moc tě zdravíme poslední den vašeho ozdravného pobytu. Pěkně si to dnes ještě užijte. Jednou se vyspíš a už budeš opět doma. Mamka ti něco dobrého připraví. Doufám, že jsi dostal můj dopis a přečetl sis ho, i když byl dost dlouhý. Nyní již asi balite své věci, tak tam nic nezapomeň. Všichni se na tebe těšíme a přejeme všem šťastnou cestu domů. Hodně pozdravů ti posílá prababi Zdena a praděda Jiří.

Datum 15.04.2014
Vložil Aneta,Sarita,Darita
Titulek Verči

Ahoj Verun,
Už se těšíme až přijedeš zpátky do školy ,je tu bez tebe strašná nuda přijeď už!!!!!!! :-))) :-)))

Datum 15.04.2014
Vložil Doniecovi
Titulek David

Čauky zlato tak se tam hezky naposled vyspi.Už se tě nemůžu dočkat ahoj zítra u autobusu mamka

Datum 15.04.2014
Vložil Liškovi
Titulek Lucince

Ahoj Lucinko, musím tě pochválit, že jsi to tak vše zvládla, dnes máš poslední den, naposledy se vyspíš a už pojedeš domů. Moc se na tebe těšíme, všechny pozdravuj děti, pedagogy a vychovatelky. Pá pá ještě jednou velký pozdrav a pusinku máma , táta a Vikinka.

Datum 15.04.2014
Vložil Radimkovi
Titulek Gižovi

Ahoj Radimku, poslední hodiny vám utečou jako voda a vy se brzy vrátíte domů. Děkujeme všem a přejeme šťastnou cestu. Pa mamka a taťka

Datum 15.04.2014
Vložil Pavukoví
Titulek Pro Bořka a všechny děti

Ahoj Bořku a milé děti, dnes je poslední den Vašeho pobytu a tak Vám všem z Ostravy posílám sladkou tečku k ukončení ozdravného pobytu.( snad ji přivezou bez újmy )Děkuji taky všem učitelům a vychovatelům za perfektní starost a naše děti.Borďo už se na Tebe moc těším .Mamka

Datum 15.04.2014
Vložil Jahřabáčovi
Titulek našim klukům

Užívejte si poslední hodiny pobytu v přírodě a všechno zabalit, nic nezapomenout. Snad se vám ty kufry nezmenšily a nacpete to tam. Zdravíme a přejeme šťastnou cestu domů. Mamka, taťka, Ada a Jolík.

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode