Divadelní představení pro 1. třídu

14.02.2012 09:00

14.02.2012 09:00

Divadlo loutek Ostrava „O víle menší než zrnko máku“.

Slovo autora:

„Věřím na víly. Věřím, že každá rostlinka, strom, květ, keřík a dokonce i ten nejjemnější mech má svého ochránce. Jemného obyvatele. Jemnějšího než pavučinka. Věřím, že kdysi dávno vznikala bájná vyprávění o něžných vílách, skřítcích, vodnících a stromových elfech podle skutečnosti a že ta skutečnost trvá dodnes. Citlivý člověk v náručí přírody cítí všudypřítomný tep života a ti nejcitlivější vidí v nekonečné zeleni malá světélka. Objeví se našim zrakům jen na okamžik, ale jsou tu. I příběh víly menší než zrnko máku nám přinesl vítr jen na chviličku a pak si ho zase vezme zpět.“
Buďte tu chviličku s námi, s Lálou, Lulú a Lili.
 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode