plánované akce

22.4.      Velikonoční pondělí – ostatní svátek

9. 5.     Focení tříd, cena foto třídy 40 Kč, skupinky 25 Kč

10. 5. -  Návštěva Hasičského záchranného sboru - 4. třída

16. 5. - Divadlo loutek 2. a 3. tř. - Kocourek Modroočko Začátek předtavení v 8.30. Vstupné činí 60 Kč, přeprava MHD

28. 5. - Návštěva Hasičského záchranného sboru - 2. třída

31. 5. - 1., 3., 5. třída ŠKOLNÍ VÝLET Landek Park Ostrava na akci pro základní školy Poklady Landeku 2019.

Pro děti bude připravena naučná stezka s prezentací historicko-uměleckých faktů, mýtů a pověstí spojených s kopcem Landekem a přilehlým okolím. Děti budou na jednotlivých stanovištích sbírat informace a plnit doprovodné úkoly. Program je bezplatný, Svezení důlním vláčkem stojí 30,- Kč na žáka, kdo má zájem a dále se bude hradit přeprava na Landek, máme v jednání objednaný autobus.

3. 6. - Dětský den organizovaný Unií rodičů na myslivně v Nové Bělé

6. 6. - Návštěva Hasičského záchranného sboru - 5. třída

příspěvek na unii rodičů

Příspěvky na Unii rodičů při ZŠ a MŠ Ostrava - Nová Bělá jsou stanoveny pro školní rok 2018/2019 ve výši 200 Kč na žáka. Příspěvky, prosím, odevzdejte po dětech třídní učitelce do konce října.

Myslivecká chata

vyúčtování ozdravného pobytu

Vyúčtování     zde

UNIE RODIČŮ

Dne 11.6.2015 vznikl spolek Unie rodičů při ZŠ a MŠ Ostrava-Nová Bělá, z.s., se sídlem Mitrovická 75/389, 724 00 Ostrava-Nová Bělá. Zapsáno v rejstříkovém spolku u Krajského soudu v Ostravě, kde nám bylo přiděleno IČ 04104374.

Spojili jsme dohromady unii školy a školky, ale každý hospodaří s vlastními finančními prostředky. Což znamená, že pro školu nejsou čerpány finance, které patří školce a naopak. Jednou ročně si podáváme na Obecní úřad v Nové Bělé žádost o dotaci, která nám zatím vždy byla přidělena. Tato částka není nikterak vysoká, ale pomůže.

Proto se obracím na vás rodiče s malou prosbou či žádostí. Pokud by někdo z vás měl možnost dát do školky nebo školy nějaké firemní, reklamní dárečky ( pro děti pastelky, omalovánky, pexesa aj. ), budeme velmi rádi. Samozřejmě, pokud někdo z vás může nabídnout i menší finanční částku, budeme taky rádi. Můžeme pak dětem zaplatit o něco víc, než dosud. Mohli bychom např. pro děti vymyslet jinou zábavu na dětský den, než jsou „jen“ soutěže.  Dalšími tradičními akcemi, které pro školu pořádáme jsou maškarní ples, mikulášská nadílka a zajištění přenocování a stravy páťáků na myslivecké chatě.

Uvíráme nové členy, kteří ochotně pomohou s organizací akcí pro mateřskou nebo základní školu. Za vaší podporu dětí vám předem děkuji.

UNIE RODIČŮ PŘI ZŠ A MŠ

OSTRAVA - NOVÁ BĚLÁ, z.s.

Mitrovická 75/389, Nová Bělá

724 00 OSTRAVA IČ: 041 04 374

Monika Vantuchová - předseda

Ovoce a zelenina do škol a mléko do škol

Naše škola je zapojena do projektů OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL a MLÉKO DO ŠKOL. Žáci již obdrželi první dodávky ovoce a  mléčných výrobků, které jsou pro všechny žáky ZDARMA.

V září i v říjnu dostanou žáci pouze neochucené mléčné výrobky a ovoce.

Nabídka ochucených mléčných výrobků a nápojů se připravuje podle nové legislativy a nařízení Státního zemědělského intervenčního fondu a bude možná až od ledna.

ZŠ Nová Bělá

zs.novabela@cbox.cz

Mitrovická 389
Ostrava Nová Bělá