drakiáda

Starobělští skauti pořádají, 13. října dopoledne v klubovně dračí dílnu, kde si každý bude moci vyrobit draka a koupit pomůcky na pouštění a 14. října na lukách u Matěje bude Drakiáda a na ni naváže utkání v softbale. 

Prosím Vás o laskavé pozvání zveřejněním přiloženého plakátu na vašem webu a případné jeho vyvěšení na vhodném místě.

Děkuji moc za spolupráci!

 

Pavel Stuchlý

vedoucí skautského střediska Stará Bělá

776 167 435

 

sběrová akce

V rámci ekologické akce pro školy ZELENÝ STROM pořádáme opět sběr starého papíru ve čtvrtek 18. října 2018 od 7.00 do 17.00 hodin.

 

Sbíráme časopisy, noviny, letáky, knihy bez tvrdých vazeb            

a lepenku (karton) , která musí být svázána samostatně.                                                         

Pro snazší manipulaci při vážení prosíme o svázání  papíru do balíků nebo papírových pytlů.

Svázané balíky noste přímo za školu, kde bude y do kontejneru.

Balíky mohou být zváženy doma a nadepsány jménem žáka.

 

Pokud někomu daný termín nevyhovuje, je možné papír přivézt již den předem.

Výtěžek ze sběru bude použit na sponzorování vybraného zvířete z ostravské ZOO.

 

příspěvek na unii rodičů

Příspěvky na Unii rodičů při ZŠ a MŠ Ostrava - Nová Bělá jsou stanoveny pro školní rok 2018/2019 ve výši 200 Kč na žáka. Příspěvky, prosím, odevzdejte po dětech třídní učitelce do konce října.

kurz in-line bruslení 3. třída

Důležité oznámení

Myslivecká chata

vyúčtování ozdravného pobytu

Vyúčtování     zde

Karneval

Beseda s hasiči ve 2. třídě

UNIE RODIČŮ

Dne 11.6.2015 vznikl spolek Unie rodičů při ZŠ a MŠ Ostrava-Nová Bělá, z.s., se sídlem Mitrovická 75/389, 724 00 Ostrava-Nová Bělá. Zapsáno v rejstříkovém spolku u Krajského soudu v Ostravě, kde nám bylo přiděleno IČ 04104374.

Spojili jsme dohromady unii školy a školky, ale každý hospodaří s vlastními finančními prostředky. Což znamená, že pro školu nejsou čerpány finance, které patří školce a naopak. Jednou ročně si podáváme na Obecní úřad v Nové Bělé žádost o dotaci, která nám zatím vždy byla přidělena. Tato částka není nikterak vysoká, ale pomůže.

Proto se obracím na vás rodiče s malou prosbou či žádostí. Pokud by někdo z vás měl možnost dát do školky nebo školy nějaké firemní, reklamní dárečky ( pro děti pastelky, omalovánky, pexesa aj. ), budeme velmi rádi. Samozřejmě, pokud někdo z vás může nabídnout i menší finanční částku, budeme taky rádi. Můžeme pak dětem zaplatit o něco víc, než dosud. Mohli bychom např. pro děti vymyslet jinou zábavu na dětský den, než jsou „jen“ soutěže.  Dalšími tradičními akcemi, které pro školu pořádáme jsou maškarní ples, mikulášská nadílka a zajištění přenocování a stravy páťáků na myslivecké chatě.

Uvíráme nové členy, kteří ochotně pomohou s organizací akcí pro mateřskou nebo základní školu. Za vaší podporu dětí vám předem děkuji.

 

UNIE RODIČŮ PŘI ZŠ A MŠ

OSTRAVA - NOVÁ BĚLÁ, z.s.

Mitrovická 75/389, Nová Bělá

724 00 OSTRAVA IČ: 041 04 374

Monika Vantuchová - předseda

Ovoce a zelenina do škol a mléko do škol

Naše škola je zapojena do projektů OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL a MLÉKO DO ŠKOL. Žáci již obdrželi první dodávky ovoce a  mléčných výrobků, které jsou pro všechny žáky ZDARMA.

V září i v říjnu dostanou žáci pouze neochucené mléčné výrobky a ovoce.

Nabídka ochucených mléčných výrobků a nápojů se připravuje podle nové legislativy a nařízení Státního zemědělského intervenčního fondu a bude možná až od ledna.

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode