stravné na květen

náhradní hodina plavání za školu v přírodě

7. 5. náhradní hodina plavání pro 2. třídu za školu v přírodě. Výuka bude 2 vyučovací hodiny od 8.00 - 9.30 hod. Přesný čas odjezdu bude upřeněn

10. 5. proběhne fotografování tříd. Cena fotografie třídy je 40,- Kč, skupinka jednotlivců – kamarádů bude stát 25,- Kč (nejméně 2 fotografie z jednoho záběru). Pamětní listy pro 5. třídu v ceně 80,- Kč uhradí Unie rodičů při ZŠ a MŠ Nová Bělá.

spojení do družiny v době školy v přírodě

Vážení rodiče, družinový telefon č. 728 547 185 bude od 16. do 29. 4. 2018

na škole v přírodě.

Družina bude mít v této době náhradní mobil č. 728 364 409.

Karneval

Beseda s hasiči ve 2. třídě

výuka na dopravním hřišti - 4. a 5. třída

Výuka na Dětském dopravním hřišti A. Kučery, O-Hrabůvka od 8,00 do 12.30. Žáci si přinesou psací potřeby, pastelky, sešit, přezůvky, vhodné oblečení a cyklistickou přilbu. Dále jízdenky MHD, svačinku, pití.

Termíny:

12. 4. 4. třída

26. 4. 5. třída

výběr stravného na duben

UNIE RODIČŮ

Dne 11.6.2015 vznikl spolek Unie rodičů při ZŠ a MŠ Ostrava-Nová Bělá, z.s., se sídlem Mitrovická 75/389, 724 00 Ostrava-Nová Bělá. Zapsáno v rejstříkovém spolku u Krajského soudu v Ostravě, kde nám bylo přiděleno IČ 04104374.

Spojili jsme dohromady unii školy a školky, ale každý hospodaří s vlastními finančními prostředky. Což znamená, že pro školu nejsou čerpány finance, které patří školce a naopak. Jednou ročně si podáváme na Obecní úřad v Nové Bělé žádost o dotaci, která nám zatím vždy byla přidělena. Tato částka není nikterak vysoká, ale pomůže.

Proto se obracím na vás rodiče s malou prosbou či žádostí. Pokud by někdo z vás měl možnost dát do školky nebo školy nějaké firemní, reklamní dárečky ( pro děti pastelky, omalovánky, pexesa aj. ), budeme velmi rádi. Samozřejmě, pokud někdo z vás může nabídnout i menší finanční částku, budeme taky rádi. Můžeme pak dětem zaplatit o něco víc, než dosud. Mohli bychom např. pro děti vymyslet jinou zábavu na dětský den, než jsou „jen“ soutěže.  Dalšími tradičními akcemi, které pro školu pořádáme jsou maškarní ples, mikulášská nadílka a zajištění přenocování a stravy páťáků na myslivecké chatě.

Uvíráme nové členy, kteří ochotně pomohou s organizací akcí pro mateřskou nebo základní školu. Za vaší podporu dětí vám předem děkuji.

UNIE RODIČŮ PŘI ZŠ A MŠ

OSTRAVA - NOVÁ BĚLÁ, z.s.

Mitrovická 75/389, Nová Bělá

724 00 OSTRAVA IČ: 041 04 374

Monika Vantuchová - předseda

Ovoce a zelenina do škol a mléko do škol

Naše škola je zapojena do projektů OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL a MLÉKO DO ŠKOL. Žáci již obdrželi první dodávky ovoce a  mléčných výrobků, které jsou pro všechny žáky ZDARMA.

V září i v říjnu dostanou žáci pouze neochucené mléčné výrobky a ovoce.

Nabídka ochucených mléčných výrobků a nápojů se připravuje podle nové legislativy a nařízení Státního zemědělského intervenčního fondu a bude možná až od ledna.