OZDRAVNÝ POBYT

Ozdravný pobyt žáků ZŠ Nová Bělá ve dnech 11. 4. - 24. 4. 2012 se uskutečnil s finanční podporou statutárního města Ostrava ve výši 172 000 Kč.

Meteoradar

Vytvořena nová sekce Fotogalerie, kde budeme vkládat další fotografie.

Vzkazy pro děti

Datum 24.04.2012
Vložil KUBÍK
Titulek JANČÍK

KUBI JA JSEM POPLETA TAK TO UŽ DNES! TAK TO MĚ TĚŠÍ PA HEZKY SI ZBAL VĚCI A NIC NEZAPOMEN PAPA B.M.

Datum 24.04.2012
Vložil KUBIK
Titulek JANČÍK

AHOJ KUBI DOSTAL JSI TEN DOPIS JEŠTĚ DNES A ZÍTRA JEDETE DOMU MYSLÍM ŽE JSI SPOKOJENÝ A ,ŽE SE TI TAM LÍBILO PAK MI TO MUSÍŠ VYPRÁVĚT TAK SE MĚJ HEZKY A TĚŠÍM SE NA TEBE PAPA BABIČKA M.

Vložil Sojkovi
Titulek Pro Štěpána

Ahoj Štěpánku, tak se ještě jednou vyspíš a budeš doma.Všechno si dobře zbal, ať tam něco nenecháš. Všichni se na tebe moc těšíme - já, tatínek, František,Kafík, Agap i rybičky. K večeři udělám něco dobrého a budeme si povídat.
Dobrou noc a šťastnou cestu domů. Za všechny maminka

Vložil Jahřabáčovi
Titulek Pro všechny

Pevné nervy při balení přejeme. Už se těšíme na blešák věcí. :-D Tak se tu poslední noc hezky vyspěte a už se na vás těšíme. Šťastnou cestu domů.

Vložil Petra Fucimanová
Titulek Pavlínce

Ahoj Pavlínko.Dneska došel Ajce dopis a nám pohled. Zrovna Ti peču dort,tak se těš. Zítra budeme čekat s taťkou před školou.Nezapomeň si všechno sbalit.Už se moc těšíme. Ahoj. Mamka, Ajka, Taťka a Filípek.